Dilan Polat’ın Arkadaşı Sevim Alan Suçlamalardan Kurtulmak İçin Yoklama Fişinin Yeterli Olabileceğini Düşündü

Dilan Polat olaylarından sonra fenomenler camiası epey karıştı. Kara para aklama ve vergi kaçırma olaylarından sonra patlak veren Polat davasındaki iddialar pek çok kişiye de sıçradı. Bunlardan bir tanesi de Dilan Polat’ın yakın arkadaşı Sevim Alan oldu. Hakkındaki dudak uçuklatan iddialara kayıtsız kalmayan Sevim Alan’ın ‘yoklama fişi’ paylaşması ‘ne alaka?’ dedirtti.

Yalnızca birkaç yıl içerisinde şatafatlı hayat yaşamaya başlayan Dilan Polat tutuklandıktan sonra, birçok fenomen mercek altına alındı.

Bu isimlerden bir tanesi de hiç şüphesiz Sevim Alan oldu. Elbette güzellik sektörü içerisinde bulunan Alan kısa sürede pek çok ilde şube açan isimlerden.

Aranızda belki “Sevim Alan kimdi ya?” diye soranlar olacaktır. Bu olaylardan sonra o kadar çok isim girdi ki hayatımıza, haklısınız yani.

Dilan Polat’ın tutuklanma kararı çıktıktan sonra Engin Polat’ı suçlayıcı paylaşım yapmıştı kendisi. Hatta Dilan Polat’a yakın çevresi tarafından ilaç verildiğini iddia etmişti.

Dilan Polat’ın yakın arkadaşı olarak tanınan Sevim Alan’ın tam tamına 62 şubesi olan bir güzellik merkezine sahip olması bir takım iddialar da doğurdu elbette.

Sevim Alan, iddiaların alıp başını gitmesinden sonra Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Bir denetim belgesi yerine e-yoklama imza formu paylaşan Alan yeniden eleştiri okların hedefi oldu.

Hem Dilan Polat hem de mercek altındaki fenomenlere dair paylaşımlarda bulunan “@son_chekirge” adlı kullanıcı Sevim Alan ile ilgili dikkat çeken iddialar ortaya attı.

Alan’ın güzellik merkezlerinde belgesiz estetisyen çalıştırdığı da öne sürülenler arasındaydı.

“Çok kişi suç duyurusunda bulunursa ben incelenirim” diye sitem eden Sevim Alan’ın geçtiğimiz yıllarda Bülent Ersoy’a altın kemer hediye ettiği de söylendi.

Bülent Ersoy ile yakın olduğu görülen fenomen ismin 42 tane evinin olduğu ve bunların hiçbirinden kira almadığı iddia edildi.

“Kendisinin çökertilmeye çalışıldığını” öne süren Sevim Alan’ın mal varlığı da dikkat çekti tabii.

Sizin de konu hakkındaki düşüncelerinizi oldukça merak ediyoruz…

Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x