Bu 4 burcun intikamı çok acı oluyor. Doğuştan aşırı kindarlar

Bazı burçlar yapıları gereği diğerlerinden ayrılır. Öfleri diğerlerine göre daha yıkıcı olan 4 burç vardır.

İşte o burçlar…

1- YAY

Yay burçlarının neşeli ve umursamaz özelliklerinin yanında çok hassas bir kalbi vardır. Yay burçları, gerçekten üzüldüklerinde kin tutarlar.

Yay burçlarının kini asla geçmez ve o zehri size gösterebilmek için elinden geleni yapar. Yay burçları hiç beklemediğiniz bir anda patavatsız cümleleriyle ya da yersiz davranışlarıyla sizden intikamını almaya çalışır.

Eğer bir yay burcu gerçekten sizi düşmanı olarak görmeye başladıysa yaptığınız şakalar bile onu rahatsız eder.

2- YENGEÇ

Yengeç burçları genellikle sakin ve duygusal bir yapıda olur Ancak yengeç burçlarını sinirlendiğinizde sizi hemen düşmanı olarak kabul eder ve duygu fırtınasına boğar.

Yengeç burçları sinirlendiklerinde çok tehlikeli olabiliyor. Her şeyi size anlatmaya kalkarak duygularınızı alt üst edebilir hatta sizin dedikodunuzu herkesle yapabilirler.

Cümleleri zehirli olan yengeç burçlarının bu tavrıyla mücadele edebilmek zor olabilir.

3- BOĞA

Boğa burcu astrolojide en inatçı burç olarak bilinir. Onlar aşırı öfkeli kişiler olurlar ve boğa burçlarını asla kızdırmamanız gerekir. Aranızdaki konunun öfkeye neden olacağını bildiğiniz zaman onlara sakın yaklaşmayın.

Boğa burçları, içinde çok fazla konu biriktirdiği için dokunduğunuz anda çok sinirli davranışlar gösterebilir. Sizi hayat boyu düşmanı olarak kabul edebilirler.

4- AKREP

Akrep burçlarının öfkeleri sarsıcıdır. Asla rol yapmayan akrep burçları eğer sizi düşmanı olarak görüyorsa bunu çekinmeden açıkça yüzünüze gösterir.

Akrep burçlarının kin duygusu çok fazla olduğu için intikam almadan asla kimseyi bırakmaz. Her hareketi planlanmış olan akrep burçları, intikam almak için doğru zamanı bekler. Bu sebeple akrep burçlarıyla asla karşı karşıya gelmemeniz gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x